Виробничо-комерційна фірма "Техно-Т" була заснована 28 липня 2000 року. Основними напрямками діяльності фірми є виробництво:

- лінії для сушіння торфу, сапропелю та їх міксів;
- лінії для переробки яєчної шкаралупи
-  обладнання для хлібопекарської промисловості;
- технологічного обладнання для спиртзаводів, призначеного для отримання спирту і високооктанових кисневмісних добавок (ВКД);
-  сушильних установок для сушіння післяспиртової барди та пивної дробини;
-  установок для переробки відходів нафтової промисловості;
-  рибомучного обладнання;
-  обладнання для переробки м'ясо-кісткових, м'ясних та курячих відходів тваринного походження (надамо сприяння у виборі необхідної комплектації обладнання, для певного складу сировини тваринного походження та його кількості, призначеної для переробки в м'ясо-кісткове борошно);
- розпилювачів молока, дріжджів, крові, амінокислот, барвників, післяспиртової барди та інших сипучих продуктів;
-  виноробного обладнання;
- виготовлення деталей за креслярською документацією Замовника, будь-якої точності та складності
- Виготовлення 3Д моделей
- Виготовлення прес форм (будь-який тип складності)
- друк на 3Д принтері
- Виготовлення будь-якого обладнання, будь-якої складності за кресленнями або 3Д моделям

ПП ВКФ "Техно-Т" виконає шеф-монтажні, пуско-налагоджувальні роботи та здійснить вихід на технологічний режим роботи обладнання, що виготовляється.

У тісній співпраці з інститутом винограду та вина "Магарач" були розроблені та виготовлені установки марки ВНПБ-10/32, ВНПБ-32/32, УСБ-05, ВДІ-10, мішалка ВМШ-125, високонапірний відцентровий насос ВНЦ-1 . За час роботи на підприємствах України та близького зарубіжжя установки зарекомендували себе з найкращого боку. Завдяки використанню нових технологій, аналогів яким немає, виготовлене фірмою "Техно-Т" обладнання є конкурентоспроможним і надійним. За результатами роботи за 2004 рік фірма увійшла до числа 100 найкращих підприємств України. Обладнання фірми нагороджувалося дипломами виставок за якість та застосування нових технологій.

Фірма, маючи обладнання з ЧПУ моделей 1В340 Ф30, 16К20 і т.д., пропонує співробітництво з механічної обробки (токарної, фрезерної, шліфувальної, розточувальної, зубонарізної) деталей будь-якої складності дрібними та великими партіями будь-якої точності.

×