ВИГОТОВЛЕННЯ ПРЕС-ФОРМ

Ливарні форми (прес-форми) - високотехнологічні пристрої, які есплуатуються в умовах високого тиску, постійного перепаду температур і хімічного впливу, що накладає підвищені вимоги щодо всіх їх струнктівних елементів.

Ще не так давно виготовлення прес-форм було дуже довгим і дорогим процесом. Сьогодні при виготовленні прес-форм широко використовується модульний підхід. У конструацію залагоджуються уніфіковані елементи, виконані за аналогами, що дозволяє виробнику, зосередитися на обробці формоутворювальних елементів, знизити витрати і зменшити витрати виготовлення прес-форм.

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА

Перший етап виробництва - це проектування прес-форми. На цьому етапі йде опрацювання геометричних параметрів виробу, 3D-моделювання та візуалізація. При проектуванні прес-форм широко використовуються CAD/CAM системи, зокрема система проектування прес-форм Mold-Works, призначена для виконання завдань автоматизованої емпонової прес-форм.

Другий етап включає в себе конструювання, за необхідних комплектуючих, виробництво формоутворюючих елементів і збору виробу. Особлива увага на даному етапі приділяється монтажу літньої системи та системи охолодження. Далі йде обробка прес-форми на фрезерних станах з ЧПУ та електроерозійних станах, закладання форми і хромування.

На третьому етапі здійснюється доведення прес-форми до виробництва виробу необхідної якості та із заданим часом виробничого тіла.

Виготовлення прес- форм

×